خدایا شکر ...

روزی مردی خواب عجیبی دید،خواب دید که رفته پیش فرشته ها و به کارهای آن ها نگاه می کند.

هنگام ورود دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند باز می کنند و آن ها را داخل جعبه هایی می گذارند. مرد از فرشته ای پرسید:

شما دارید چکار می کنید؟

فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز می کرد، گفت:

اینجا بخش دریافت است و ما دعاها و تقاضاهای مردم از خداوند را تحویل می گیریم.

مرد کمی جلوتر رفت، باز دسته دیگری را فرشتگان را دید که کاغذهایی را داخل پاکت می کنند و آن ها را توسط پیک هایی به زمین می فرستند. مرد پرسید:

شماها چکار می کنید؟ یکی از فرشتگان با عجله گفت:

اینجا بخش ارسال است ، ما الطاف و رحمت های خداوند را برای بندگان به زمین می فرستیم.

مرد کمی جلوتر رفت و یک فرشته را دید که بیکار نشسته است، مرد با تعجب از فرشته پرسید: شما اینجا چه می کنید و چرا بی کارید؟

فرشته گفت: اینجا بخش تصدیق جواب است، مردمی که دعاهایشانمستجاب شده باید جواب بفرستند، ولی فقط عده بسیار کمی جوابمی دهند. مرد از فرشته پرسید:

چگونه می توانند جواب بفرستند؟فرشته گفت:

بسیار ساده ، فقط کافی است بگویند: « خدایا شکر »!

/ 5 نظر / 10 بازدید
nazi

واقعا همینطوره وقتی به خواستمون میرسیم از خوشحالیش یادمون میره تشکر کنیم. متاسفانه این قضیه فقط در مورد خدا صدق میکنه وگرنه همگی آدمای مبادی آدابی هستیم و واسه کوچکترین چیزا کلی از دیگران تشکر میکنیم!!!

کمند

مرسی عزیزم.متاسفانه واقعا درسته وقتی چیزی رو میخوایم مرتب دعا و نیایش میکنیم و التماس که اون چیزوازش بگیریم اما بعدش...[ناراحت] خودت خوبی گلم؟؟

الهام

ممنون که یادم انداختی به خاطر همه چیزهایی که دارم و همه چیزهایی که ندارم از خدا تشکر کنم. خدایا شکرت. خدایا شکرت. سلامت و موفق باشید. مثل همیشه هم مواظب خودتون باشید. به امید دیدار[لبخند]

وحید

salam web khoshgli dari age dost dashti banam...(من که زیر بارون عاشق شدم شما چه طور)link kon bad khabar bede ba che esmi link konam montazeram [چشمک][چشمک][چشمک]

باران

سلام سونیا جان. خسته نباشی . وبلاگ قشنگی داری خیلی ... تبریک ... خوشحال میشم وبلاگ ما هم سر بزنی نظر یادت نره . با تبادل لینک موافقی؟ منتظرم . فعلا بای[گل]